подписка на рассылку

Капстроительство

Элкопласт-УкрООО «Торговый Дом Спецтехника»

Форвард-А

 ROZZI

Элкопласт-УКР

 МАКСИ Экскаватор Ру  

 

Минитехника в России.

 

  

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Строительная техника

 

 

Попередній звіт за результатами проведення XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех - 2016» VІI Спеціалізованої виставки «ДорТехЕкспо - 2016»

Назад к списку новостей

Урочиста церемонія відкриття

В урочистій церемонії відкриття, яка відбулася 8 листопада 2016 року, взяли участь:

Кругляк Едуард Борисович – Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення XII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та Міжнародних спеціалізованих виставок «КомунТех», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика»

Вакараш Віктор Михайлович - Заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівнику апарату

Гвозденко Павло Валерійович - В.о. Голови Державного агентства водних ресурсів України

Хіврич Юрій Єгорович – Президент Асоціації «Питна вода України»

Ткаченко Анатолій Вікторович – Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», інші почесні гості.

Результатом плідної багаторічної співпраці Мінрегіону з Міжнародним виставковим центром є цей галузевий проект – Конгрес та виставка «КомунТех», об’єднуючий науку з виробничою діяльністю і присвячений глобальним та найактуальнішим потребам муніципального господарства.

Під час заходів Конгресу піднімались такі актуальні питання, як необхідність розробки стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, планування в сфері поводження з побутовими відходами, підвищення ефективності в теплопостачанні, тарифна політика, енергоефективність у громадах та інші важливі теми.

Програма докладніше: http://www.iec-expo.com.ua/uk/kt-2016-ua/prgkmt-2016.html

Виставки «КомунТех» та «ДорТехЕкспо», що протягом багатьох років проходять в єдиному форматі, орієнтували представників всіх гілок влади, керівний склад профільних департаментів Київської міської державної адміністрації, керівників підприємств ЖКГ, інших фахівців галузі щодо використання представленої продукції у комунальній інфраструктурі міст та селищ країни.

Цього року 70 підприємств – вітчизняні та зарубіжні (Німеччина, Чехія, Швеція) виробники і постачальники - ознайомили з новітньою комунально-прибиральною технікою, товарами та послугами для управління відходами, продукцією для комунальної теплоенергетики, сучасними технічними розробками для організації дорожнього руху, будівництва та утримання автодоріг і вулиць тощо.

Перелік учасників: http://www.iec-expo.com.ua/uk/kt-2016-ua/prkt-2016.html

Вже традиційним стало одночасне проведення з вищезазначеними заходами Міжнародних спеціалізованих виставок «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика». Цього року на загальній площі майже 16 000 кв м прийняли участь 362 підприємства. Це надало можливість широкому колу фахівців, кількість яких склала понад 12 000, ознайомитись з вітчизняним ринком та кращими світовими зразками новітніх технологій та обладнання для широкого застосування в ЖКГ, будівельній галузі, промисловості, АПК; сприяло комплексному вирішенню нагальних питань щодо удосконалення системи управління та технічного переоснащення комунальних підприємств, раціонального використання енергетичних ресурсів.

21.11.2016
разместить рекламу


ДресстаАларит Пром

MEKA

Форте Груп Лтд

Корт Киев

Авиа Буд Сервис